• Obecnie brak na stanie
BROWIN Nastrzykiwarkado mięs 100ml + 2 igły

BROWIN Nastrzykiwarkado mięs 100ml + 2 igły

23,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena 23,00 zł od 19.05.2024 dla tego produktu

Zestaw zawiera: 
 strzykawkę 100 ml
 dwie igły (13,5 cm)  (długość 13,5 cm)
 reduktor/złączkę do nakładania igieł. 
 Reduktor/złączka do nakładania igieł znajduje się wewnątrz strzykawki i należy ją   wyjąć, aby dopasować igłę.

 Wymiary:

 strzykawka:

  długość 20 cm;  szerokość 3,8 cm;   pojemość strzykawki 100 ml

  igła :

  długość 13,5 cm

  • Idealny smak mięs i wędlin – dzięki nastrzykiwarce Twoje domowe wyroby wędliniarskie będą dokładnie takie, jak lubisz, równomiernie zapeklowane, a wędliny soczyste w całej objętości!
  • Profesjonalizm w domowym zaciszu – strzykawka 100 ml wraz z dwoma igłami dozującymi pomoże Ci w profesjonalnym nastrzykiwaniu mięs zalewą solankową, co przyśpieszy proces ich peklowania i sprawi, że szynki będą kruche i dłużej świeże! 
  • Przyrządzaj dania tak, jak lubisz – dwie igły dołączone do zestawu pozwolą Ci na aplikowanie marynat w prosty i bezproblemowy sposób. Jedna z igieł posiada boczne otwory ułatwiające szybkie nastrzyknięcie większych porcji mięsa.
  • Wysoka jakość wykonania – strzykawka o pojemności 100 ml służy do wielokrotnego użytku i wykonana jest z elastycznego plastiku z podziałką co 10 ml, dzięki czemu ułatwia aplikację odpowiedniej porcji marynaty. Igły (13,5 cm) wykonane są ze stali nierdzewnej — masz więc pewność, że cały zestaw posłuży Ci przez długi czas!
  • Niezawodny komplet — decydując się na nasz produkt, w zestawie otrzymujesz: strzykawkę wielokrotnego użytku (100 ml), dwie igły ze stali nierdzewnej - 13,5 cm (w tym jedna z bocznymi otworami) oraz reduktor/złączkę do nakładania igieł.
Ilość
Obecnie brak na stanie

311101

Brak recenzji użytkowników.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło